PLENGE

Sekretarka / Asystentka

BLEJKAN S.A.

Nie czekaj!

wygeneruj cv

Blejkan S.A.

zajmująca się bezwykopową renowacją sieci kanalizacyjnych poszukuje pracownika do

BIURA SIEDZIBY SPÓŁKI W SZCZECINIE-PODJUCHY

na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie)
Numer referencyjny: S/A/SZ/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Obsługa kancelaryjna biura: wprowadzanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, rozdział i dystrybucja wewnętrzna korespondencji, zamawianie przesyłek kurierskich, wysyłanie pocztą korespondencji.
  • Odbieranie telefonów, łączenie rozmów telefonicznych.
  • Wspomaganie Zarządu w codziennych działaniach, organizacja podróży służbowych.
  • Przygotowywanie pism, raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy.
  • Obsługa gości i spotkań biznesowych, organizacja narad.
  • Prowadzenie wydatków firmowych: zakup art. biurowych, spożywczych i innych.
  • Prowadzenie bieżących spraw administracyjnych biura, współpraca z firmami zewnętrznymi.
  • Dbałość o prawidłowy obieg informacji i dokumentów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra lub dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość pakietu MS Office, urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, komunikatywność, dyspozycyjność, kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym zespole
  • dofinansowanie do kart Benefit, pakiety medyczne dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem ' Sekretarka/ Asystentka- Szczecin' w temacie maila do dnia 14.07.2018 r. poprzez 'Aplikuj Teraz'

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej