PLENGE

Service Engineer / Inżynier Serwisu

Valmet Automation Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Fiński koncern Valmet jest globalnym dostawcą technologii, automatyki i usług dla energetyki i przemysłu celulozowo-papierniczego. Licząca ponad 200 lat firma Valmet, notowana na giełdzie w Helsinkach, zatrudnia na całym świecie ok. 12 tys. specjalistów, a jej przychody netto ze sprzedaży w 2017 r. sięgnęły 3,2 mld euro. W związku z intensywnym rozwojem, do naszego zespołu w Gliwicach Valmet Automation Sp. z o.o. specjalizującego się w rozproszonych systemach sterowania DCS poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie)

Nr ref: IS/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: wyższe

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja, oprogramowanie i uruchamianie systemów sterowania DCS
  • Integracja systemów automatyki u klientów
  • Serwis i diagnostyka systemów sterowania
  • Tworzenie i modyfikacje oprogramowania sterującego procesem w systemie DCS
  • Diagnostyka PC i sieci Ethernet
  • Instalacja i aktualizacja systemów operacyjnych
  • Podróże służbowe powyżej 50% czasu pracy (Polska)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek automatyka, elektronika lub pokrewny)
  • Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu systemów DCS/PLC
  • Doświadczenie przy integracji systemów sterowania
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie całej Polski
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach. Nasza firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz szereg benefitów pozapłacowych (m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń pracowniczych, ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. W ramach aplikacji prosimy zawrzeć swoje CV, list motywacyjny oraz wstępne oczekiwania finansowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku 'Aplikuj' oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Valmet Automation Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

Nowoczesne rozwiązania dla departamentów HR podczas konferencji HR Solutions...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej