PLENGE

Ślusarz - stawka 2000 eur netto

Primajob GmbH

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Miejsce pracy: Mannheim (Niemcy), Pforzheim (Niemcy), Fulda (Niemcy), Bad Hersfeld (Niemcy), Vaihingen an der Enz (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad przyszłością w Niemczech? Czy myślałeś o stałej pracy, która sprawia Ci przyjemność i dzięki której możesz sobie na wszystko pozwolić nie pracując na 2 etaty? Jeśli twoim życzeniem jest uczciwe wynagrodzenie wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi na niemieckich warunkach oraz możliwość rozwoju, to powinieneś z nami porozmawiać.

PRIMAJOB jest jest Firmą której specjalizacja polega na zatrudnianiu fachowców w różnych dziedzinach przemysłu i poszukuje Stolarzów (m / w) w najbliższym możliwym terminie.

Brzmi to dla ciebie interesująco?  Prześlij nam swoje dokumenty - skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie. Chcesz najpierw uzyskać informacje?  Zadzwoń do naszego doradcy Stefana Kołodziej pod numer +49 1520 9336536. Aby uzyskać pełną dokumentację, będziemy potrzebować: Twojego CV i wszelkich certyfikatów szkoleniowych.

Opis stanowiska:

• Praca w firmie ślusarskiej, obsługa maszyn

Wymagania:

• Wykształcenie na ślusarza
• Doświadczenie w obsłudze maszyn ślusarskich
• Sprawna obsługa urządzeń do pomiaru i kontroli wykonanych półwyrobów
• Znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny (weryfikacja niemieckiego nastąpi podczas rozmowy telefonicznej)
• Gotowość do pracy na zmiany
• Samodzielność, dokładność oraz zorientowanie na potrzeby klientów
• Umiejętność pracy w zespole
• Czynne prawo jazdy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowa o prace na stałe wraz z pełnym pakietem świadczeń socjalnych w Niemczech (kasa chorych, ubezpieczenie emerytalne)

• Premia na święta Bożego Narodzenia

• Dodatek urlopowy

• Urlop min.24 dni

• Płatne nadgodziny

• Dodatki Niedziela +50%, Święta +100%, Nadgodziny +25%, Nocka +25%

• W razie potrzeby organizacja zakwaterowania

• Zakwaterowanie Bezpłatne

• Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta

• Pomoc przy załatwieniu spraw w kasie chorych, banku, Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Miasta

• Osoba kontaktowa w Niemczech, rozmawiamy również po polsku

Wymagane dokumenty CV oraz uzyskane dyplomy,świadectwa i uprawnienia mile widziane

Kolodziej Stefan

Recruitment Manager

 Tel.+49(0)15209336536

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej