PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Software Developer

NIGEL FRANK International

Location: Wrocław (dolnośląskie)

Reference code: 06102017_KXB/jobs.pl

Employment form: dowolna forma zatrudnienia

Required education: wyższe

Required experience: 2-4 lat

Offered salary: 10 000 PLN - 17 000 PLN

Opis stanowiska:

Nasz klient, międzynarodowa firma oferująca ogromne możliwości rozwoju, podchodząca indywidualnie do potrzeb szkoleniowych swoich pracowników, aktualnie poszukuje ambitnych Software Developerów.

Jeśli rozwój pod względem umiejętności technicznych w technologiach Microsoft , branie udziału w ciekawych projektach, praca w międzynarodowym środowisku pracy  jest tym czego szukasz, jestem pewna ze nasz klient może spełnić te wymagania.

Wymagania:

Obowiązki

Tworzenie i rozwój kodu,
Testowanie i automatyzacja powtarzających się procesów,
Tworzenie dokumentacji,
Uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania,
Współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów,
Praca w zespole,
Używanie najnowocześniejszych narzędziach Microsoft,

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość.NET 4.0 framework,
Znajomość języka C#,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Wyższe wykształcenie na kierunku technicznym lub podobne,
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność szybkiego podejmowanie decyzji.

Atutem Będzie:

Podstawowa wiedza z zakresu Angular JS2, HTML5,
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

pracę w międzynarodowym zespole,
Możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych projektach w Polsce jak i za granicą,
Prężny rozwój kariery i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,
Prywatną opiekę medyczną, karta multisport, ubezpieczenie,
Szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pracownika,
Wyjazdy biznesowe w kraju i za granicą,
Premie w zależności, od jakości wykonanej pracy,