budownictwo, cieśla, budowlaniec, murarz, konstruktor, inżynier, elektryk, elektromechanik, dekarz, malarz

Spawacz

Euro Planit B.V.

Nie czekaj!

Spawacz

Spawacz spawa przy użyciu elektrycznego źródła ciepła elementy ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów. Zapoznaje się z...

Już od 15 lat Euro Planit odnosi sukcesy na Holenderskim rynku pracy. Nasza szeroka sieć pracodawców daje możliwosci na tymczasowe bądź stałe oferty pracy.

Spawacz

Region wykonywanej pracy: Doetinchem (Holandia)
Nr referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska:

Dla naszych klientów w okolicach Doetinchem w Holandii, poszukujemy spawaczy MIG/MAG lub ewentualnie TIG. Praca jest w pełnym wymiarze godzin w systemie jedno, bądź dwuzmianowym oraz duzo regularnych nadgodzin.

Do obowiązków pracownika należy:

Składanie oraz spawanie elementów o różnych grubościach - 2-5 MM,
Spawanie elementów ze stali czarnej
Praca na hali

Wymagania:

Umiejętność spawania
Mile widziana znajomość języka angielskiego bądz niemieckiego
Własny samochód - dodatkowy atut
Siła fizyczna
Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy

Oferujemy:

Dobre wynagrodzenie oraz zwrot kosztów dojazdów do pracy
Gwarantowane ubezpiecznie
Dobre warunki mieszkaniowe z dostępem do internetu
Praca w pełnym wymiarze godzin plus regularne nadgodziny
Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy
Legalna praca u sprawdzonego i rzetelnego klienta
Opieka polskojęzycznych koordynatorów