PLENGE

Spawacz

Regess Sp. z.o.o

Spawacz

Location: Belgia

Reference code: jobs.pl

Employment form: Kontrakt

Required education: zawodowe

Required experience: 2-4 lat

Offered salary: 10 000 PLN - 18 000 PLN

Opis stanowiska: Firma budowlana nawiąże współpracę z doświadczonym spawaczem TIG -monterem konstrukcji stalowych.

Wymagania:

- prowadzenie działalności gospodarczej - warunek konieczny

- znajomość rysunku technicznego

- uprawnienia spawalnicze TIG

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- prawo jazdy oraz własne auto

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- stawkę 16 - 17 EUR/h, stawka netto

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej