PLENGE

Praca, Niemcy, praca-za-granica

Specjalista ds. Administracyjnych z Jęz. Ukraińskim

KS Service

Agnecja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: SDAZJU/SZCZ/062017/jobs.pl
Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie)

OBOWIĄZKI

  • działania administracyjne związane z realizacją procesów rekrutacyjnych osób z Ukrainy
  • wspieranie pracy rekruterów
  • dbanie o terminową realizację procesów administracyjnych
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • kontakt z publicznymi służbami zatrudnienia odpowiedzialnymi za legalizację pobytu pracowników z Ukrainy

WYMAGANIA

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowany status studenta
  • biegła znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • skrupulatność, dokładność i doskonała organizacja pracy własnej

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stanowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu
  • szkolenie przygotowujące do podjęcia obowiązków zawodowych
  • pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku