Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Specjalista ds. Analizy Danych

KFE Holding

Firma KFE Holding sp. z o.o. koncentruje swoje działania na pośrednictwie w zawieraniu kontraktów budowlanych w Unii Europejskiej.  W ramach projektu KomFort - Building in Europe  - pomagamy polskim firmom w eksporcie usług do krajów Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie) Numer referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska:

przygotowywanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych/cyklicznych i ad hoc,

przygotowywanie analiz i prezentacji,

udział w pracach związanych z optymalizacją procesów biznesowych,

udział w projektach związanych z obszarem obsługi posprzedażowej,

współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi.

Wymagania:

co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zaawansowaną analizą danych

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, metody ilościowe, ekonometria, informatyka).,

biegła znajomość MS Excel i MS Access,

bardzo dobra znajomość języka SQL,

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy zapewniające rozwój zawodowy,

Mile widziane:

bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,

terminowość i wysoka jakość wykonywanych zadań,

umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

dokładność i dbałość o szczegóły.