PLENGE

Życie i praca w Holandii

Specjalista ds. celnych

Gotec Polska

Nie czekaj!

Jastrzębie k. Brodnicy (kujawsko-pomorskie)
SdC/jobs.pl

Zadania:

  • Prawidłowe stosowanie procedur celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Współpraca z Urzędem Celnym i agencjami celnymi,
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych eksportów i importów,
  • Przygotowywanie deklaracji INTRASTAT,
  • Nadzór nad dokumentacją celną.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania deklaracji celnych,
  • Mile widziane doświadczenie z importem/ eksportem towarów akcyzowych,
  • Znajomość przepisów, procesów i dokumentacji celnej,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Dobra znajomość środowiska MS Office (zaawansowany Excel).

Oferujemy:

  • Stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Międzynarodowe kontakty,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz".