PLENGE

Szukaj ofert pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

P.B.A. Doradztwo Personalne Sp. J.

Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne – Outsourcing (KRAZ: 459) działa od roku 1992. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, outsourcingu pracowniczego, audytów pracowniczych oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. www.pba.com.pl

Naszym Klientem jest organizacja działająca od ponad 30 lat, która swoim partnerom biznesowym dostarcza produkty niezawodnej jakości, wyposażone w AUTORSKIE OPROGRAMOWANIE systemy komputerowe, urządzenia elektroniczne i elektro-mechaniczne. Dbając o indywidualne podejście do swoich aktualnych i przyszłych partnerów biznesowych w Polsce i za granicą, w swojej pracy wykorzystuje ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE oraz NOWOCZESNE TECHNOLOGIE.

P.B.A. Doradztwo Personalne (nr. wpisu: 459), dla renomowanej firmy z branży IT  poszukuje osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: MCSKP/2017/06/jobs.pl
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (m.in. umowy o pracę, akta osobowe)
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu kadrowo - płacowego
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo - płacowy, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Wystawianie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem pracowników
  • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie i nadzór nad terminową realizacją
  • Ewidencja czasu pracy pracowników
  • Naliczanie odpraw emerytalno - rentowych, nagród jubileuszowych
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Współpraca z ZUS w zakresie spraw emerytalno - rentowych pracowników
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Archiwizowanie dokumentacji kadrowo - płacowej

Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: prawo, administracja
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowej i płacowej
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz zagadnień kadrowych
  • Znajomość praktycznej obsługi programu Symfonia
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office - szczególnie programu Excel i Word
  • Dokładność i staranność w pracy
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Stałą pracę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełną odpowiedzialność za działania kadrowo-płacowe w firmie
  • Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów