Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Specjalista ds. kosztorysowania

KFE Holding

Firma KomFort specjalizuje się w świadczeniu usług polskim i zagranicznym firmom budowlanym, których celem jest zawarcie międzynarodowych umów na wykonanie prac budowlanych.Koncentrujemy swoją działalność w kilku sektorach budowlanych w Belgii i Francji. Jesteśmy obecni zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Nasi partnerzy, współpracujące z nami firmy rozwijają eksport dzięki pewnym, sprawdzonym i stałym partnerom. Nasze działania pomagają niwelować nieporozumienia i rozwiązywać problemy natury administracyjnej, prawnej lub fiskalnej przedsiębiorcy prowadzącego działalność budowlaną na rynku zagranicznym lub przedsiębiorcy przyjmującego zagranicznego wykonawcę (podwykonawcę) robót budowlanych.

Numer referencyjny: KFE01/03/2016/jobs.pl
Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie)

Opis stanowiska:

  • Szczegółowe zapoznanie się z umowami i dokumentacją techniczną realizowanych projektów
  • Analiza wycen kontraktów budowlanych.
  • Współpraca z firmami branży budowlanej (umiejętność negocjacji)
  • Analiza i opracowywanie wykazów, zestawień i obmiarów robót.
  • Opracowywanie kosztorysów budowlano - montażowych.
  • Analiza kosztowa i optymalizowanie metod wykonania realizowanych robót budowlano - montażowych.
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji kontraktowej w trakcie całego cyklu realizacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe najlepiej w dziale technicznym (w planowaniu i realizacji prac budowlano - montażowych / w przygotowaniu kosztorysu prac budowlanych oraz doświadczenie w pracy w terenie).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą na podobnym stanowisku / w branży budowlanej.
  • Znajomość języków obcych, w tym j.francuskiego oraz j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

KFE Holding Sp. z o.o. ul. Czerniakowska 71, 00-718 Warszawa