PLENGE

Najnowsze oferty pracy

Specjalista ds. personalnych (m/k)

CPL Jobs Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Kierownik Produkcji Filmowej i Telewizyjnej

Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej jest jedną z osób mających decydujący wpływ na... więcej

Numer referencyjny: JO-1703-350802_55/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. personalnych (m/k)

Obowiązki:

  • Kordynowanie usług HR – administracja pracowników, kwestie urlopu, skierowania na badania, benefity, umowy itp.
  • Aktualizacja danych w systemie HR
  • Wsparcie pracowników i managerów w EMEA w procesach zarządzania personelem
  • Praca na UK i Kraje Nordyckie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w HR
  • Język angielski na poziomie C1
  • Wiedza na temat polityki i procedur HR
  • Mile widziana znajomość programów: Preferably Workday, Success Factors, SAP, SalesForce lub HR Systems

Klient oferuje:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów (np. Karta multisport)
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowiku i polepszania swoich umiejętności językowych
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy