Oferty pracy, serwis pracy, praca, pracuj, oferty pracy, serwis ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej (e-commerce)

Human Resources Poland Sp z o.o.

Miejsce pracy: opolskie

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: średnie

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

  • Nadzór na sprzedażą internetową z umiejętnością aktywnego marketingu
  • Nadzór nad zachowaniem właściwych proporcji między obrotem kosztami i zyskiem w sprzedaży internetowej
  • Nadzór nad sprzedażą internetową oraz zarządzanie zespołem
  • Pozyskiwanie nowych rynków sprzedaży w Internecie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej
  • Znajomość mechanizmów Google
  • Znajomość mechanizmów sprzedaży Internetowej
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy Home Office 3 dni w tygodniu
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work

Kariera IT w Poznaniu

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej