PLENGE

Specjalista ds. Sprzedaży

Human Resources Poland Sp z o.o.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Lokalizacje: Poznań (wielkopolskie)
Nr referencyjny: TON/wlkp/jobls.pl/jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Klientów oraz umacnianie relacji ze stałymi Kontrahentami,
  • Tworzenie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji,
  • Kompleksowa obsługa Klienta,
  • Analiza rynku i działań konkurencji,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w handlu tonerami/tuszami/drukarkami/materiałami biurowymi,
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem,
  • Zaangażowanie i inicjatywa,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B, oraz znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia branżowe i sprzedażowe,
  • Stałe godziny pracy w siedzibie firmy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja,
  • Opieka medyczna.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej