PLENGE

Życie i praca w Holandii

Specjalista ds. sprzedaży w agencji fotograficznej

Human Resources Poland Sp z o.o.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Region wykonywanej pracy: Warszawa (mazowieckie)
Nr referencyjny: SP/FOT/jobs.pl

Zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów m.in. z branży medialnej, wydawniczej, modowej, beauty
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji ze stałymi klientami (współpraca B2B)
  • Sprzedaż zdjęć stockowych, historycznych, materiałów ze świata show biznesu, kultury, polityki i sztuki
  • Obsługa wydawnictw, realizacja zamówień
  • Doradztwo i pomoc w doborze zdjęć do projektów zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami klienta
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Współpraca z fotografami, fotoreporterami, innymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu
  • Energia, pozytywne nastawienie i motywacja do pracy
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji i wysokie kompetencje interpersonalne
  • Poczucie estetyki i kreatywność
  • Zainteresowanie tematyką mody, sztuki, kultury i mediów
  • Znajomość branży wydawniczo-reklamowej będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od skuteczności i indywidualnego zaangażowania)
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Udział w ciekawych projektach, kontakt z ciekawymi osobami ze świata mediów, kultury i sztuki

Prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacje@hr.pl