PLENGE

Holandia, praca w Holandii, produkcja, praca na produkcji

Specjalista ds. sprzedaży w branży TSL (fracht morski/lotniczy)

GROW UP POLSKA SP. Z O.O.

wygeneruj cv

Szukamy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: SdsS/jobs.pl
Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług frachtu morskiego/lotniczego
  • monitorowanie rynku TSL oraz poczynań konkurencji
  • pozyskiwanie klientów metodą telemarketingu
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych z aktywnymi i potencjalnymi klientami firmy
  • analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • przygotowywanie ofert handlowych dla aktualnych i potencjalnych klientów
  • współpraca z działami operacyjnymi firmy w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych klientów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość branży TSL oraz aktualnych trendów na rynku transportu i spedycji
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów biznesowych
  • zorientowanie na realizację założonego celu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv