Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Szkoleniowego z Językiem Niemieckim (m/k)

CPL Jobs Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Specjalista ds. Rekrutacji i szkoleń to osoba zajmująca się wyłącznie rekrutacją nowych pracowników, oraz opracowywaniem szkoleń...

Numer referencyjny: JO-1710-361894_20/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim
i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wsparcie planowania i organizacji szkoleń;
  • Przygotowanie raportów dla Działu Szkoleń Sprzedaży w programie Microsoft Excell;
  • Uczestnictwo w różnych projektach szkoleniowych dotyczących sprzedaży;
  • Uaktualnienie baz danych i dokumentacji szkoleniowych dotyczących sprzedaży;
  • Tworzenie prezentacji PowerPoint oraz dokumentów Word;
  •  Przygotowywanie formularzy oceny szkoleń;
  • Aktualizacja programu SharePoint i wewnętrznych źródeł wiedzy;
  • Tłumaczenie i przegląd materiałów szkoleniowych w języku angielskim i niemieckim.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego jest konieczna;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel/PowerPoint/Word);
  • Zdolność do pracy w zespole;
  • Zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność zarządzania projektami;
  • Zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne.

Firma oferuje:

  • Zdobycie cennego doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną atmosferę i możliwość aktywnego angażowania się w różne projekty organizacji wewnątrz ogranizacji;
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, plan emerytalny i Kartę Multisport.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej