PLENGE

Praca, Niemcy, praca-za-granica

Specjalista Pest Control

AREFA

wygeneruj cv

AREFA

Firma Arefa jest liderem usług DDD (deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja) oraz IPM (Integrated Pest Management) na terenie Polski od ponad ćwierć wieku. Swoje usługi świadczymy w zakładach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, obiektach rolno-hodowlanych, gastronomiczno-hotelarskich oraz wszędzie tam gdzie należy zapewnić najwyższe standardy czystości od szkodników sanitarnych. Siedziba firmy Arefa znajduje się w Olsztynie ale obsługujemy klientów na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Nr ref: SPC/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oferowane wynagrodzenie: 4 500 PLN - 5 500 PLN

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy nowego pracownika na stanowisko Specjalista Pest Control (stała umowa o pracę). Praca polega na świadczeniu usług zwalczania szkodników (gryzonie, owady, ptaki) u Klienta i będzie idealnie odpowiadała osobie która, lubi podróżować oraz prowadzić samochód, a także zainteresowanej tematem szkodników sanitarnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinach: weterynaria, bioinżynieria zwierząt, zootechnika, rolnictwo, biologia oraz kierunki pokrewne (biol-chem)
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność (praca ma charakter "wyjazdowy" oraz wymaga pracy w niestandardowych godzinach; wyjazdy mogą trwać jednorazowo ok. 2 tygodni)
  • zdolność noszenia ciężarów (do 20kg)
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • wcześniejsze doświadczenie pracy w zakładach przemysłu spożywczego lub w hodowli zwierzęcej lub/oraz znajomość systemów jakości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

W zamian oferujemy ciekawą, dynamiczną pracę, możliwość nauki i podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia a także elastyczne godziny pracy.

Serdecznie zapraszamy osoby również bezpośrednio po studiach, bez doświadczenia zawodowego. Oferujemy pełne szkolenie na Specjalistę PC.

Warunki finansowe: oferujemy stałą umowę o pracę oraz wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej + prowizji (ok. 3-4 tys zł netto/mies). Więcej informacji o warunkach zatrudnienia udzielimy Państwu na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, prosimy o aplikacje mailowe (CV oraz krótki list motywacyjny) za pomocą przycisku