PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Specjalista w dziale personalnym HR z j.francuskim (m/k)

CPL Jobs Sp. z o.o.

Kierownik Produkcji Filmowej i Telewizyjnej

Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej jest jedną z osób mających decydujący wpływ na ostateczną formę i treść programu...

Numer referencyjny: JO-1706-356387_10/jobs.pl
Miejsce pracy: Kraków (małopolskie)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej i outsourcingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista w dziale personalnym HR z j.francuskim (m/k)

Obowiązki:

  • Umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne
  • Kontrola dokumentacji HR-u
  • Przygotowanie dokumentów związanych z awansami i cyklem rekrutacyjnym
  • Kontrola wypełniania polityki HR-owej zgodnie z procedurami
  • Aktualnianie bazy danych
  • Wsparcie działu HR w codziennych obowiązkach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana doświadczenie w adminstracji/customer service

Klient oferuje:

  • Praca w międzynarodowej firmie dla znanych klientów
  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Praca ze specjalistami z całego świata i możliwość ulepszania swoich znajomości językowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wyjścia integracyjne, wspólne wydarzenia sportowe