PLENGE

Życie i praca w Holandii

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Human Resources Poland Sp z o.o.

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Lokalizacje: dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
Nr referencyjny: SPED/KAT/jobs.pl

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy spedycyjnej poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów, chętnych dołączyć do młodego, ambitnego zespołu.

Opis Stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportowych.
  • Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i ładunków.
  • Koordynacja przewozu drogowego - krajowego oraz międzynarodowego.
  • Stała współpraca z przewoźnikami zewnętrznymi.
  • Prowadzenie negocjacji cenowych.
  • Praca biurowa, możliwość pracy zdalnej ze sporadycznymi wizytami w biurze.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora lub pokrewnym (branża transportowa).
  • Wiedza z zakresu transportu i logistyki
  • Znajomość prawa przewozowego w Polsce i Europie.
  • Umiejętność obsługi giełd transportowych (TRANS, TimoCom, Marcos Bis: Nawigator, itp.).
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, predyspozycje do pracy samodzielnej oraz zespołowej.
  • Języki obce, zwłaszcza j. niemiecki, będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość dalszego rozwoju w branży transportowej.
  • Pozytywną atmosferę w pracy w młodym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od zleceń.
  • Praca w stałych godzinach 8:00 - 16:00, bardzo sporadyczne nadgodziny.
  • Możliwość pracy stacjonarnej (Katowice) lub w systemie home office (poprzedzona szkoleniem w siedzibie firmy).
  • Telefon służbowy.

CV proszę przesyłać na adres rekrutacje@hr.pl