PLENGE

Praca, Niemcy, praca-za-granica

SPEDYTOR KRAJOWY

Most Wanted Doradztwo Personalne

Dla naszego Klienta, firmy logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Nasielsk (mazowieckie)

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie, wycena i obsługa zleceń transportowych;
  • Doradztwo w zakresie warunków realizacji zleceń;
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z klientami i dostawcami;
  • Dobór dostawcy usług przewozowych;
  • Nadzór nad poprawną realizacją zleceń transportowych;
  • Rozliczanie transportów;
  • Utrzymywanie partnerskich relacji z dostawcami i klientami;
  • Monitorowanie polskiego rynku usług transportowych;
  • Przygotowywanie dyspozycji dla produkcji.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora;
  • Bardzo dobra znajomość rynku TSL;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość przepisów prawa, które regulują procesy spedycji;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o mowę o pracę;
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.