Jobs SA

PL

PLENGE

Starszy Architekt

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Data publikacji: 26.04.2018 Do końca oferty:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomienia o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Starszy Architekt

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie)
Nr ref: 1105665/jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Twoja następna firma
Twój następny pracodawca to międzynarodowy generalny wykonawca działający w obszarze projektów wielkopowierzchniowych, zarówno w sektorze magazynowym jak i przemysłowym. Obecnie, w związku z rozwojem firmy, zaszła konieczność wzmocnienia zespołu, Nasz Klient poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko Starszego Architekta w Poznaniu.


Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za tworzenie koncepcji oraz koordynowanie projektów architektonicznych dla obiektów wielkopowierzchniowych. Będziesz brał udział w spotkaniach z inwestorami służąc wiedzą techniczną, odpowiadać za realizację procesów projektowych, koordynację z biurami zewnętrznymi i międzybranżowo. Będziesz odpowiedzialny za optymalizację procesów w zakresie projektowania, współpracę z centralą za granicą, partnerami zewnętrznymi.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z wykształceniem architektonicznym, które posiada już doświadczenie zawodowe w tym obszarze. Odpowiedni Kandydat to osoba, która pracowała w biurze architektonicznym lub w generalnym wykonawstwie, posiada uprawnienia projektowe i zna dobrze program Revit. Niezbędne jest porozumiewanie się w języku angielskim i niemieckim. Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną, nastawioną na realizację celów będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.


Co zyskujesz?
Pracując w firmie masz możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz w wewnętrznych strukturach firmy. Będziesz mieć realny wpływ na wprowadzanie zmian i optymalizację procesów projektowych. Nasz Klient oferuje pakiet benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:


Relokacja za pracą - czy to się opłaca?


LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ


W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej


Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...


Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej