PLENGE

Stolarz meblowy/Monter mebli Bezpłatne zakwaterowanie

P.H.U. EURO WELT KATARZYNA FARYS

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

EURO WELT to certyfikowane biuro pośrednictwa pracy (KRAZ 12809) zajmujące się procesem rekrutacji polskich pracowników do niemieckich przedsiębiorstw. Współpracujemy z rzetelnymi, niemieckimi pracodawcami, którzy zapewniają Państwu bardzo dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę.

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Niemcy, Passau (Niemcy), Heilbronn (Niemcy), Monachium (Niemcy)

☞ OPIS PRACY:
✔ Praca na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym, dostępem do opieki medycznej oraz stałym wsparciem koordynatorów na każdym etapie współpracy.
✔ Mile widziane również BRYGADY 2-OSOBOWE.
✔ Miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium
✔ Rodzaj umowy: zawarta z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony (6 miesięcy okresu próbnego)

☞ ZADANIA:
✔ wymiana ekspozycji w sklepach meblowych (ścianki działowe z płyt wiórowych oraz meble)

☞ WYMAGANIA:
✔ wykształcenie jako STOLARZ lub minimum 3 letnie doświadczenie jako monter mebli
✔ znajomość j. niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikację
✔ umiejętność czytania rysunku technicznego
✔ odpowiedzialność za powierzone zadania
✔ prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)

☞ OFERUJEMY:
✔ legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
✔ możliwość podjęcia stałej współpracy
✔ praca na cały etat oraz możliwość pracy w soboty
✔ stawka: 10,13 E brutto/h +10 E netto diety na dzień
✔ soboty: 11 E netto/h
✔ miesięczne zarobki netto ( 4 soboty): ok. 1850 E
✔ bezpłatne zakwaterowanie
✔ gwarancja wszelkich świadczeń przysługujących pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, emerytalne, pomoc w załatwianiu ubezpieczenia dla rodziny w Polsce)

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o składanie aplikacji poprzez przycisk 'Aplikuj teraz'
Prosimy o dopisanie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych.

Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania. Telefon kontaktowy: 660 080 799 (w dni robocze od 8:30 do 16:00)

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej