oferty pracy, programiści, programista node.js, java script, programista java script

Techniczy pracownik produkcyjny

Euro Planit B.V.

Nie czekaj!

Dla naszego klienta w Amersfoort poszukujemy "techniczego pracusia". Posiadasz dwie złote rączki i szukasz pracy produkcyjne w dziale techmnicznym w okolicach Amersfoort? To mamy prace właśnie dla Ciebie!

Location: Amersfoort (Holandia)

Reference code: jobs.pl

Employment form: Pełny etat

Required education: zawodowe

Required experience: 2-4 lat

Offered salary: 4 000 PLN - 6 000 PLN

Opis stanowiska:Nasz klienta specjalizuje się w renowacji fasad. Stare fasady budynków są usuwane a w ich miejsce są montowane nowe. Poszukujemy pomocnków monterów którzy na okres od 3 tygodni do 2 miesięcy chcą pracować w tej dziedzinie.

W pierwszym tygodniu praca jest na zmianie dziennej, a od drugiego tygodnia od 16:00 do 22:00. UWAGA! Płacone jak za 40 godzin!

Praca na wysokości 25 metrów.

Wymagania:

Wymagania:

-certyfikat VCA

-Techniczne podejście do pracy

- pozytywna motywacja do pracy

- brak lęku wysokości