PLENGE

Życie i praca w Holandii

Technik Mechatronik

BelBal

BELBAL produkuje i drukuje lateksowe balony, które są wykorzystywane w kampaniach reklamowych lub są sprzedawane w (specjalistycznych) sklepach dla konsumentów (osób, wydarzeń, itp.). W ciągu ostatnich 30 lat firma odnosi światowe sukcesy w branży firm. Balony są sprzedawane w ponad 60 krajach. W 2015 roku firma została przejęta przez dwóch młodych przedsiębiorców, którzy są przekonani, że BELBAL ma potencjał i ma możliwości, aby zrobić znacznie więcej. Wraz z zespołem 300 osobowym pracują z pasją w celu rozszerzenia zasięgu i zakresu spółki.

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Tczew (pomorskie)

OBOWIĄZKI:

  • Montaż i demontaż elementów mechanicznych i elektrycznych;
  • Serwis maszyn i linii produkcyjnych;
  • Rozwiązywanie problemów;
  • Przygotowywanie informacji technicznych dotyczących maszyn;
  • Obsługa podstawowych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi;
  • Test maszyn i linii produkcyjnych;

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach;
  • Umiejętność czytania rysunków mechanicznych i elektrycznych;
  • Umiejętność planowania i realizacji celów;
  • Wyższe wykształcenie techniczne;
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • Biegła znajomość języka polskiego i pożądana  znajomość angielskiego;

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy;
  • Pakiet socjalny;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Odpowiednie narzędzia techniczne i informatyczne ułatwiające koordynację pracy;
  • Transport pracowniczy z kierunków: Gniew, Pruszcz Gdański

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz"

Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się na:

ul. Skarszewskiej 1,  83-110 Tczew

lub prosimy o kontakt: 58 530 65 05