PLENGE

Tłumacz FR - PL

KFE Holding Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie)

Nr ref: KFE/2018/TFR/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • tłumaczenie tekstów specjalistycznych (budowlanych) z języka polskiego na język francuski i odwrotnie,
  • dokonywanie korekt językowych, stylistycznych,
  • tworzenie tekstów w języku francuskim,
  • tworzenie słownika branżowego na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • wykształcenie wyższe,
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego AXA
  • dofinansowanie do posiłków
  • program lojalnościowy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w tym szkolenia językowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • miłą atmosferę w zgranym zespole

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez KFE Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 71, numer KRS 0000255059 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej