Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Tokarz / Frezer CNC

Persona-Direktservice Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Certyfikowana agencja pracy (nr 10965), Persona-Direktservice Sp. z o. o., dla swojego partnera - niemieckiej firmy - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Oferowane wynagrodzenie: od 8 000 PLN

Opis stanowiska:

  • obsługa tokarek lub frezarek cnc
  • ustawianie maszyn na podstawie rysunku technicznego
  • wykonywanie pomiarów
  • możliwość programowania (dla osób z doświadczeniem na stanowisku programisty)
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy tokarkach lub frezarkach CNC
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane, ale niewymagane)

Oferujemy:

  • wysokie zarobki (stawka ustalana indywidualnie, zależna od doświadczenia oraz stopnia znajomości j. niemieckiego)
  • pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • stałą współpracę
  • dodatki za pracę w godzinach wieczornych, nocnych i nadgodzinach
  • zakwaterowanie (darmowe lub za dopłatą)
  • opiekę (darmową) biura