PLENGE

Wieszacz Drobiu (najchętniej z SVO, albo z doświadczeniem)

Light Personeelsdiensten BV

Nie czekaj!

Light Personeelsdiensten, posiada oferty pracy w różnych sektorach, m.in. w szeroko rozumianej pracy na produkcji, w branży technicznej jak i logistycznej oraz w wielu innych branżach. W początkowej fazie, pracownicy najczęściej pracują na podstawie kontraktu na czas określony, lecz w miarę upływu czasu często istnieje także możliwość bezpośredniego zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Jeśli szukają Państwo ciekawej, odpowiadającej Państwa wymaganiom oferty pracy uprzejmie prosimy o nawiązanie kontaktu z nami oraz o przesłanie nam swojego CV.

Location: Holandia

Reference code: 2018/wieszacz/Amersfoort//jobs.pl

Employment form: dowolna forma zatrudnienia

Required education: zawodowe

Required experience: 0-2 lata

Opis stanowiska:

Wieszanie drobiu

Wymagania:

*najchętniej kandydaci, którzy posiadają certyfikat SVO  oraz własne zakwaterowanie
*chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
*motywacja do pracy
*sumienność

Oferujemy:

*cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia na konto pracownika
*pracę u cenionego pracodawcy
*czas pracy 06.00-14.00 (pon.-pt)
*wynagrodzenie w/g CAO
*pomoc przy uzyskaniu Sofi/BSN

*ważny dowód osobisty lub paszport
*Sofi/BSN albo chęć jego nabycia
*konto bankowe
*mile widziany certyfikat SVO

Osoby zainteresowane bądź chcące uzyskać więcej informacji prosimy o przesłanie CV ( z dopiskiem 'Wieszacz Amersfoort')

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

Nowoczesne rozwiązania dla departamentów HR podczas konferencji HR Solutions...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej