Jobs SA

PL

PLENGE

Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Praca za granicą - znaleziono 542 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

ManchesterX

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Manchaster

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Manchester, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Programmer

THE CANCER RESEARCH UK MANCHESTER INSTITUTE

Manchester (lancashire)

23.09.2017

Dodaj do ulubionych

Bar Staff

Search Consultancy

City (manchester)

22.09.2017

Dodaj do ulubionych

 

Położone u podnóża Gór Pienińskich miasto Manchester to jeden z głównych ośrodków przemysłowych w Anglii. Bezrobocie w połowie 2016 wynosiło tu zaledwie 5,95%, jednak sytuacja może się zmienić się z powodu decyzji o opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielka Brytanię. Na pewno nie jest to dobra wiadomość dla Polaków, wyjeżdżających do pracy w Anglii, ponieważ Manchester był jednym z głównych kierunków emigracji zarobkowej naszych rodaków do UK (obok Londynu, Birmingham, Bradfordu, Edynburga i Glasgow). Ci, którzy zdecydowali się na pracę w tym mieście, chwalili sobie m.in. wysokie pensje oraz bardo dobrą komunikację publiczną i relatywnie niską cenę karty miejskiej.

Praca w Manchester  oferowana jest Polakom z różnych grup wiekowych oraz o różnym poziomie i kierunku wykształcenia. Minimalnym wymogiem w przypadku prac fizycznych jest umiejętność języka angielskiego w stopniu (co najmniej) komunikatywnym. Dominują tutaj zawody produkcyjne (operator taśmy, mistrze produkcji), magazynowe (magazynier, operator wózka widłowego) oraz budowlane (malarz, tynkarz, kafelkarz, dekarz, pomocnik budowlany itd.). Polki często podejmują pracę w charakterze opiekunek osób starszych (tutaj wymagania co do znajomości języka są z reguły wyższe) oraz sprzątaczek, mężczyźni natomiast potrzebni są także na stanowiska spawaczy, kierowców czy tapicerów. Manchester przyciąga również ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin (lekarzy, finansistów oraz kadrę zarządzającą). Miasto kusi przede wszystkim wysokimi zarobkami oraz dobrym systemem opieki społecznej.