Jobs SA

PL

PLENGE

Praca - Manchester za granicą

Znaleziono 1627 ofert pracy.

ManchesterX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Manchester, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Mixed Tax Senior

Public Practice Recruitment Ltd

City (manchester)

17.05.2018

Dodaj do ulubionych

 

Praca w Manchaster

Położone u podnóża Gór Pienińskich miasto Manchester to jeden z głównych ośrodków przemysłowych w Anglii. Bezrobocie w połowie 2016 wynosiło tu zaledwie 5,95%, jednak sytuacja może się zmienić się z powodu decyzji o opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielka Brytanię. Na pewno nie jest to dobra wiadomość dla Polaków, wyjeżdżających do pracy w Anglii, ponieważ Manchester był jednym z głównych kierunków emigracji zarobkowej naszych rodaków do UK (obok Londynu, Birmingham, Bradfordu, Edynburga i Glasgow). Ci, którzy zdecydowali się na pracę w tym mieście, chwalili sobie m.in. wysokie pensje oraz bardo dobrą komunikację publiczną i relatywnie niską cenę karty miejskiej.

Praca w Manchester  oferowana jest Polakom z różnych grup wiekowych oraz o różnym poziomie i kierunku wykształcenia. Minimalnym wymogiem w przypadku prac fizycznych jest umiejętność języka angielskiego w stopniu (co najmniej) komunikatywnym. Dominują tutaj zawody produkcyjne (operator taśmy, mistrze produkcji), magazynowe (magazynier, operator wózka widłowego) oraz budowlane (malarz, tynkarz, kafelkarz, dekarz, pomocnik budowlany itd.). Polki często podejmują pracę w charakterze opiekunek osób starszych (tutaj wymagania co do znajomości języka są z reguły wyższe) oraz sprzątaczek, mężczyźni natomiast potrzebni są także na stanowiska spawaczy, kierowców czy tapicerów. Manchester przyciąga również ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin (lekarzy, finansistów oraz kadrę zarządzającą). Miasto kusi przede wszystkim wysokimi zarobkami oraz dobrym systemem opieki społecznej.