Jobs SA

PL

PLENGE

Oferty polecane

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Oferty pracy - praca za granicą

Emigracja zarobkowa to dla Polaków droga do poprawy sytuacji materialnej, szansa na lepszą przyszłość, a często także ciekawa przygoda. Jakie oferty pracy za granicą w 2018 będą najbardziej popularne? Dominuje kilka trendów, które uzależnione są w dużej mierze od kraju, do którego wyjeżdżamy. Holandia to ogromny rynek związany z ogrodnictwem, Polacy pracują tutaj w szklarniach, zakładach przetwórstwa owoców i warzyw, przy sadzonkach kwiatów - tego typu praca za granicą jest znakomitą propozycją dla osób poszukujących sezonowych ofert. W Norwegii dobrze płatne posady znajdą między innymi stolarze, murarze, specjaliści zajmujący się montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, a także osoby do zakładów przetwórstwa rybnego - takie oferty pracy za granicą są niezwykle atrakcyjne i dobrze płatne. Z kolei w Wielkiej Brytanii istnieje ogromny rynek zatrudniający zawodowych kierowców, opiekunów osób starszych czy magazynierów. Stabilne zatrudnienie znajdą za granicą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, m.in. przedstawiciele służby zdrowia, lekarze.

A co z osobami bez konkretnego wykształcenia, jakie posady gwarantuje dla nich praca za granicą? Od zaraz można znaleźć zatrudnienie w sektorach związanych z produkcją, pracą fizyczną, sprzątaniem - obejmuje to zarówno oferty sezonowe, jak i stałe posady. Praca za granicą wiąże się oczywiście także z dużymi wyrzeczeniami, na przykład koniecznością pozostawienia rodziny w Polsce. Dlatego coraz większa liczba osób decyduje się wyjechać na stałe.