Jobs SA

PL

PLENGE

Oferty polecane

Pracownik magazynu

Ingram Micro CFS Eurohub Fulfilment GmbH

Großbeeren (południe od berlina)

21.05.2018

Dodaj do ulubionych

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca za granicą, oferty pracy za granicą od zaraz 2017

Emigracja zarobkowa to dla Polaków droga do poprawy sytuacji materialnej, szansa na lepszą przyszłość, a często także ciekawa przygoda. Jakie oferty pracy za granicą w 2017 będą najbardziej popularne? Dominuje kilka trendów, które uzależnione są w dużej mierze od kraju, do którego wyjeżdżamy. Holandia to ogromny rynek związany z ogrodnictwem, Polacy pracują tutaj w szklarniach, zakładach przetwórstwa owoców i warzyw, przy sadzonkach kwiatów - tego typu praca za granicą jest znakomitą propozycją dla osób poszukujących sezonowych ofert. W Norwegii dobrze płatne posady znajdą między innymi stolarze, murarze, specjaliści zajmujący się montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, a także osoby do zakładów przetwórstwa rybnego - takie oferty pracy za granicą są niezwykle atrakcyjne i dobrze płatne. Z kolei w Wielkiej Brytanii istnieje ogromny rynek zatrudniający zawodowych kierowców, opiekunów osób starszych czy magazynierów. Stabilne zatrudnienie znajdą za granicą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, m.in. przedstawiciele służby zdrowia, lekarze.

A co z osobami bez konkretnego wykształcenia, jakie posady gwarantuje dla nich praca za granicą? Od zaraz można znaleźć zatrudnienie w sektorach związanych z produkcją, pracą fizyczną, sprzątaniem - obejmuje to zarówno oferty sezonowe, jak i stałe posady. Praca za granicą wiąże się oczywiście także z dużymi wyrzeczeniami, na przykład koniecznością pozostawienia rodziny w Polsce. Dlatego coraz większa liczba osób decyduje się wyjechać na stałe.