Jobs SA

PL

PLENGE

Monter Niemcy - praca za granicą

Znaleziono 267 ofert pracy.

MonterXNiemcyX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Monter

Monter to wykwalifikowany robotnik, zajmujący się montażem maszyn oraz ich naprawą. Musi posiadać wszechstronną wiedzę techniczną...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Monter, Niemcy, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Monter w Niemczech

Osoba pracująca jako monter w Niemczech zajmuje się przede wszystkim montażem, przeglądem i konserwacją urządzeń, konstrukcji lub instalacji, a także, jeśli wymaga tego charakter stanowiska - obsługą maszyn. Do podjęcia zatrudnienia w Niemczech zachęcają nie tylko atrakcyjne zarobki. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest także fakt, że niektórzy pracodawcy zapewniają kandydatowi pomoc w kwestiach organizacyjnych, związanych z wyjazdem za granicę. Wiele ofert pracy obejmuje zakwaterowanie i transport.

 

Warunki zatrudnienia

Niemieccy pracodawcy stawiają przed kandydatami na stanowisko montera następujące wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy kategorii B, a niekiedy także i własny środek transportu,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • adekwatne wykształcenie,
  • uprawnień, jeśli wymaga tego charakter pracy - np. uprawnienia SEP w przypadku montera instalacji elektrycznych i szaf rozdzielczych,
  • bardzo dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, bez problemu znajdziesz atrakcyjne zatrudnienie na stanowisku montera w Niemczech. Występuje tam bardzo duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, jednak niektóre przedsiębiorstwa zatrudniają także kandydatów, którzy potrzebują przyuczenia do wykonywania tego zawodu. 

 

Jak znaleźć pracę dla montera w Niemczech?

Pracy dla montera w Niemczech aktualnie najlepiej szukać m.in. w Berlinie, Stuttgartcie, Monachium, Augsburgu i Kolonii. Wiele przedsiębiorstw zgłasza tam zapotrzebowanie na monterów opon, instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych, instalacji grzewczych oraz szaf rozdzielczych. Sprawdź oferty pracy dla monterów w naszym serwisie. Na Jobs.pl znajdziesz ogłoszenia wyłącznie sprawdzonych i rzetelnych pracodawców, którzy zapewniają w pełni legalne zatrudnienie na terenie Niemiec.

Praca na stanowisku

Praca w mieście

Praca w branży