Jobs SA

PL

PLENGE

Zbrojarz Niemcy - praca za granicą

Znaleziono 23 ofert pracy.

NiemcyXzbrojarzX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Niemcy, zbrojarz, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Zbrojarz Betoniarz

Eurobud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Pluta Stanisław

Niemcy

10.08.2018

Dodaj do ulubionych

Pracownik Budowlany - Niemcy

PerMont GmbH Personaldienstleistungen für Industrie + Handwerk

Niemcy

13.08.2018

Dodaj do ulubionych

 

Zbrojarz - Niemcy

Szukasz atrakcyjnej pracy na stanowisku zbrojarza i zastanawiasz się nad podjęciem zatrudnienia za granicą? Interesujące oferty pracy dla specjalistów aktualnie zapewniają Niemcy. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie taki kierunek emigracji. 
Do podstawowych obowiązków osoby pracującej na stanowisku zbrojarza w Niemczech należy m.in. 

  • obsługa maszyn,
  • tworzenie konstrukcji żelbetowych i ich odpowiednie zabezpieczanie,
  • obróbka betonu,
  • wykonywanie betonowych elementów do konstrukcji,
  • montaż zbrojenia.

Dobrze płatną pracę na stanowisku zbrojarza w Niemczech z łatwością znajdą kandydaci bez doświadczenia zawodowego, którzy potrzebują odpowiedniego przeszkolenia oraz osoby wykwalifikowane z dłuższym stażem pracy. Warto zaznaczyć, że niektórzy pracodawcy w Niemczech oferują bardzo atrakcyjną pracę, która dostępna jest od zaraz. Dlatego pełna dyspozycyjność kandydata jest niezwykle istotna.

 

Wymagania dla zbrojarza w Niemczech

Zdobycie pracy na stanowisku zbrojarza w Niemczech znacząco ułatwi dobra znajomość języka niemieckiego - dla wielu pracodawców jest to wymóg konieczny. Konkurencyjność kandydata na niemieckim rynku pracy zwiększa również doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawcy oczekują od zbrojarza także bardzo dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej, umiejętności pracy w grupie oraz zdolności czytania rysunku technicznego. Istotne jest także wykształcenie zawodowe o specjalności budowlanej. Dodatkowym atutem kandydata może być aktualne prawo jazdy kat. B.

 

Praca dla zbrojarzy w Niemczech 

Zbrojarze w Niemczech atrakcyjną pracę mogą znaleźć m.in. na terenie Deggendorfu i Kösching. Wielu pracodawców zapewnia kandydatom z zagranicy pomoc w organizacji wyjazdu. Począwszy od zakwaterowania i ubezpieczenia, aż po transport do pracy lub w niektórych przypadkach samochód służbowy.

Praca na stanowisku

Praca w mieście

Praca w branży