Jobs SA

PL

PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Praca za granicą - znaleziono 28 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

BelgiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Belgia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca w Belgii

Oferty pracy w Belgii są dostępne dla Polaków od 1 maja 2009 roku, kiedy to kraj ten umożliwił nam legalne zatrudnienie. Było to związane z tzw. okresem przejściowym, w którym Polska znalazła się bezpośrednio po wstąpieniu do Unii Europejskiej. Jakie oferty pracy w Belgii w 2017 roku będą przyciągać Polaków? Najbardziej poszukiwani pracownicy to bez wątpienia specjaliści z branż takich jak budownictwo, praca fizyczna i produkcja - dla nich dostępna jest sezonowa oraz stała praca. Belgia, otwierając się na zagranicznych pracowników, umożliwiła zatrudnienie dla wielu polskich malarzy pokojowych, szpachlarzy, glazurników i specjalizujących się w robotach budowlanych. Nasi rodacy wypracowali sobie opinie pracowitych i solidnych ekip, które świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Oferty pracy w Belgii przyciągają również osoby chcące zatrudnić się jako operatorzy wózków widłowych, magazynierzy, pracownicy produkcji lub monterzy konstrukcji.

To jednak nie wszystkie oferty pracy w Belgii. Dużo ciekawych propozycji ma ważny sektor gospodarki - branża transport/spedycja/logistyka. Polacy często są zatrudniani jako kierowcy ciężarówek, ponieważ posiadają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie w tym zakresie - dlatego w tym sektorze dostępna jest dla nich atrakcyjna praca. Belgia przyciąga również pracowników służby zdrowia, po 2009 roku do pracy w tamtejszych szpitalach i prywatnych klinikach wyjechało dużo pielęgniarek oraz lekarzy. Polscy specjaliści w tym zakresie są w Belgii bardzo doceniani za profesjonalizm i znakomite wykształcenie.