Jobs SA

PL

PLENGE

OpiekunWielka Brytania - praca za granicą

Znaleziono 3 ofert pracy.

Wielka BrytaniaXopiekunX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Praca w opiece w Wielkiej Brytanii

Do podstawowych obowiązków osoby pracującej na stanowisku opiekunki osoby starszej w Wielkiej Brytanii należą codzienne spacery, sprzątanie, robienie zakupów czy towarzyszenie podopiecznemu w czasie wizyt u lekarza. Jest to rola polegająca na dotrzymywaniu towarzystwa i odciążeniu rodziny starszej osoby, w dodatkowych codziennych obowiązkach. Niekiedy również osoby samotne zatrudniają opiekunki. Pozwala im to poczuć się bezpieczniej, a dodatkowo poprawia się ich stan psychiczny, gdyż mają towarzystwo.

 

Dobrze płatnych ofert pracy na stanowisku opiekunki osób starszych w UK warto szukać w większych miastach, takich jak m.in. Belfast, Birmingham, Leeds i Glasgow.

 

Oferty pracy dla opiekunki osoby starszej w Wielkiej Brytanii

Od kandydatów wymaga się najczęściej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Jeśli mamy pracować w domu prywatny konieczne będzie nieustanne komunikowanie się z osobą, którą się opiekujemy. Podobnie, jeśli praca ma się odbywać w domu opieki, gdzie będziemy musieli rozmawiać z poszczególnymi pensjonariuszami. Pracodawca najczęściej zapewnia dojazd do miejsca pracy. Bardzo często można również spotkać się z tym, że zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, gdyż mieszkamy wspólnie z osobą starszą lub w domu opieki.

 

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub w pracy w domu opieki, hospicjum czy szpitalu jest w wielu sytuacjach wskazana. Jednak nie wszystkie oferty go wymagają, oferując odpowiednie przeszkolenie chętnych kandydatów.

 

Za niezwykle pożądane uznaje się również posiadanie wiedzy, umiejętności i doświadczenia w dziedzinie pielęgniarstwa. W niektórych ofertach Panie, które wcześniej pracowały jako pielęgniarki, mogą zyskać znaczącą przewagę nad innymi kandydatkami na stanowisko opiekunki osoby starszej.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Wielka Brytania, opiekun, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!