Jobs SA

PL

PLENGE

Pracownik ogrodnictwa Holandia - praca za granicą

Znaleziono 3 ofert pracy.

HolandiaXpracownik ogrodnictwaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Pracownik ogrodnictwa w Holandii

Praca w ogrodnictwie należy do najczęściej wyszukiwanych ofert zatrudnienia zagranicznego. Wiele ogłoszeń z tej branży pochodzi z Holandii, gdzie w ogrodach i przy zbiorach pracuje mnóstwo Polaków oraz imigrantów z wielu innych państw. Wiele ofert na takim stanowisku można znaleźć tam m.in. w Leunen, Venlo i Hadze.

 

Pracownik ogrodnictwa Holandia - praca stała lub tymczasowa

Oferty pracy w ogrodnictwie w Holandii są popularne m.in. z powodu swojej różnorodności. Są bowiem skierowane do osób w różnym wieku, zarówno szukających zatrudnienia na stałe, jak i planujących wyjechać tylko na kilka miesięcy lub nawet tygodni. Popularne są na przykład wyjazdy wakacyjne do pracy sezonowej, kiedy to potrzebnych jest najwięcej pracowników ogrodnictwa.

 

Jedną grupę ogłoszeń stanowią oferty pracy przy rozmaitych zbiorach. Najczęściej dotyczą one zatrudnienia tymczasowego. Jest praca, którą wykonywać może w zasadzie każdy, kto cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną. Natomiast druga grupa ogłoszeń to oferty skierowane do fachowców. Profesjonalny pracownik ogrodnictwa w Holandii z pewnością znajdzie zatrudnienie na stałe lub przynajmniej na wiele miesięcy. Zajmuje się on zwykle zarządzaniem oraz samodzielną pracą w ogrodzie, sadzie, czy na uprawach.

 

Ile może zarobić pracownik ogrodnictwa w Holandii?

Wysokość wynagrodzenia zależy od konkretnego stanowiska przydzielanego na podstawie wiedzy i doświadczenia pracownika. Tym samym osoba, która zbiera warzywa lub owoce, otrzyma minimalną stawkę godzinową. Natomiast zarządca ogrodu, który może poszczycić się fachową wiedzą w dziedzinie ogrodnictwa, może zarobić o wiele więcej. 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Holandia, pracownik ogrodnictwa, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!