Jobs SA

PL

PLENGE

Operator cncHolandia - praca za granicą

Znaleziono 7 ofert pracy.

HolandiaXoperator cncX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Holandia, operator cnc, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca dla operatora CNC w Holandii

Od operatorów frezarek CNC wymaga się wcześniejszego doświadczenia w pracy jako operator i programista frezarek CNC. Do obowiązków operatorów należy programowanie maszyn na podstawie rysunku technicznego oraz programowanie bezpośrednio z pulpitu. Na tym stanowisku wykonuje się także takie działania takie, jak robienie pomiarów kontrolnych, odpowiedni dobór narzędzi oraz modyfikację gotowych programów. Programiści CNC pracują z różnymi rodzajami materiałów (aluminium, stal czarna, stal nierdzewna). Odpowiedzialni są za samodzielne ustawienie maszyny oraz montaż detali. Dokładny zakres obowiązków uzależniony jest od wymagań danej firmy, specyfiki zakładu, a także od kwalifikacji operatora CNC. 

 

Wymagania na stanowisku operatora CNC

Poza doświadczeniem i konkretnymi kwalifikacjami pracodawcy oczekują także zaangażowania, motywacji do pracy oraz dokładności. Wymagana jest bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i znajomość przynajmniej jednego z języków - angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego. Konieczna jest także umiejętność obsługi konkretnego systemu sterującego. W Holandii najczęściej spotkamy maszyny ze sterownikami Fanuc oraz Sinumerik. W poszczególnych zakładach przemysłowych wymagana może być także umiejętność programowania maszyny w sterowaniu Delem, Safan,  Mazak, Trumph czy LVD. Mile widziane są także konkretne certyfikaty, które potwierdzają zakończenie kierunkowych szkoleń z zakresu programowania CNC. 

Pracownicy mają zapewnione bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatkowo pracodawcy zapewniają także zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy. Decydując się na podjęcie pracy przez agencję zatrudnienia możesz liczyć także na wsparcie opiekuna. Kontrakty z pracodawcami na tym stanowisku trwają najczęściej od kilku tygodni do kilku lat.