Jobs SA

PL

PLENGE

Praca pracownik szklarni - Holandia za granicą

Znaleziono 75 ofert pracy.

HolandiaXpracownik szklarniX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Holandia, pracownik szklarni, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca w szklarni w Holandii

Produkcja rolnicza jest bardzo mocno rozwinięta w Holandii, dlatego też występuję w tym kraju duże zapotrzebowanie na pracowników szklarni. Wiele ofert pracy znajdziemy przy uprawie kwiatów (głównie storczyków i tulipanów). Do obowiązków pracowników należy m.in. sadzenie, sortowanie sadzonek, przekładanie sadzonek na tacki, przekładanie doniczek do skrzynek, pielęgnacja roślin, pakowanie  kwiatów oraz wykonywanie ogólnych prac szklarniowych. Wiele ofert dostępnych jest także przy uprawie warzyw m.in. sałaty, pieczarek, papryki, pomidorów, itp. Pracownicy odpowiadają za ścinanie oraz pakowanie warzyw, a także wykonywanie za utrzymanie czystości szklarni.

 

Warunki pracy 

Podejmując pracę w szklarni musimy być świadomi warunków, które tam panują. Najczęściej jest to bardzo wysoka wilgotność oraz temperatura. Ze względu na stosowane nawozy sztuczne, pracownicy mogą być narażeni na bezpośredni kontakt z opryskami. Zależnie od zakresu czynności praca może być wykonywana w  pozycji siedzącej (np. selekcja sadzonek), jednak wykonywanie takich czynności jak ścinanie warzyw wiąże się z pracą w niewygodnej pozycji.  Od pracowników nie wymaga się wcześniejszego doświadczenia. Pracodawca może oczekiwać dobrej kondycji fizycznej i sprawności manualnej. Przenoszenie kartonów z roślinami wiąże się z koniecznością podnoszenia ciężkich przedmiotów. 

 

Zatrudnienie przez agencję pracy

Wiele ofert pracy dla pracowników szklarni oferują liczne agencje zatrudnienia oraz biura pośrednictwa pracy. Decydując się na współpracę z agencją w pierwszej kolejności warto sprawdzić legalność jej działania, a także bardzo dokładnie przeanalizować warunki umowy. Należy sprawdzić, czy w umowie zawarte zostały informacje dot. przysługującego nam dodatku urlopowego oraz ubezpieczenia. Współpracując z agencją powinniśmy mieć także możliwość skorzystania ze wsparcia opiekuna. Zachęcamy także dokładnego uszczegółowienia warunków opłaty za zakwaterowanie, dojazdu do miejsca pracy oraz wyżywienia w miejscu pracy.