Jobs SA

PL

PLENGE

Pracownik szklarni Holandia - praca za granicą

Znaleziono 42 ofert pracy.

HolandiaXpracownik szklarniX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Holandia, pracownik szklarni, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Dobrze płatna praca w szklarni - Holandia

Jeśli aktualnie szukasz atrakcyjnej pracy sezonowej w Holandii, koniecznie sprawdź ogłoszenia na portalu Jobs.pl. W naszym serwisie znajdziesz oferty m.in. dla pracowników szklarni. Obecnie dobrze płatną pracę w Holandii na tym stanowisku można znaleźć w Venlo, Rotterdamie, Someren i Leunen.

 

Osoby chcące zatrudnić się w charakterze pracownika szklarni w Holandii, muszą spełnić takie wymagania pracodawców jak:

  • komunikatywna znajomość języka obcego - angielskiego lub niemieckiego,
  • doświadczenie w pracach szklarniowych - nie zawsze jest to wymóg konieczny, 
  • dyspozycyjność,
  • aktualne prawo jazdy.

Kandydatom spełniającym powyższe wymogi, pracodawcy zapewniają legalną pracę na holenderskich warunkach, a niekiedy także pomoc w znalezieniu mieszkania. Zatrudnienie na stanowisku pracownika szklarni cieszy się powodzeniem przede wszystkim wśród młodych osób poszukujących sezonowej pracy, która przyniesie im wysokie zarobki w stosunkowo krótkim czasie.

 

Pracownik szklarni w Holandii

Osoba podejmująca zatrudnienie w jednej z holenderskich szklarni powinna być przygotowana na intensywną pracę w trudnych warunkach. Tym samym, konieczne jest, aby kandydat na takie stanowisko miał bardzo dobrą kondycję fizyczną. Do jego podstawowych obowiązków będzie należało pielęgnowanie roślin, zbieranie owoców lub warzyw, a także sadzenie roślin. 

 

Jedną z najczęstszych motywacji do podjęcia tego typu pracy są atrakcyjne zarobki. Warto zaznaczyć, że ich wysokość uzależniona jest od wieku pracownika. Przykładowo, osoba, która ma ukończone 22 lata, może zarobić w Holandii ok. 1594 euro na miesiąc - jest to stawka minimalna. Młodsi pracownicy muszą liczyć się z niższą pensją.