Jobs SA

PL

PLENGE

Pracownik produkcyjny Irlandia - praca za granicą

Znaleziono 1 ofert pracy.

IrlandiaXpracownik produkcyjnyX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Pracownik produkcji - Irlandia

Już od kilkunastu lat Irlandia stanowi jeden z najpopularniejszych kierunków emigracji zarobkowej dla Polaków. Wyjeżdżają wykwalifikowani fachowcy, jak i osoby gotowe przyjąć pracę na dowolnym stanowisku. Pomimo iż rynek nie jest już tak elastyczny, jak kilka lat temu, w Irlandii wciąż jest zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych pracowników produkcji. Interesujące oferty fachowcy mogą znaleźć tam, np. w Cork, Dublinie i Limerick.

 

Warunki pracy

Wyjeżdżając do Irlandii, pracownik produkcji może liczyć na bardzo stabilne zatrudnienie. Zwykle nie przyjmuje się tam pracowników na kilka miesięcy, lecz na zdecydowanie dłuższy okres. Niemniej pracownik ma oczywiście możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy.

 

Poszukując pracy na produkcji w Irlandii, warto sprawdzać, z kim podpisywana jest umowa. Można zawiązać ją bezpośrednio z irlandzkim pracodawcą, aby zostać zatrudnionych na tamtejszych warunkach. Gwarantuje to liczne premie, a także wsparcie w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego.

 

Czy pracownik produkcji w Irlandii musi znać język angielski?

Z pewnością znajomość języka angielskiego jest dużym atutem kandydata do pracy w Irlandii. Jednak w przypadku pracownika produkcji nie jest to zwykle absolutnie konieczne. Rzecz w tym, iż jego praca jest dosyć powtarzalna, przez co wystarczy wyuczyć się konkretnych czynności, aby poradzić sobie w danym zakładzie pracy. Poza tym trudno znaleźć dziś w Irlandii fabrykę, w której nie pracują Polacy gotowi pomóc nowym imigrantom.

 

Czy doświadczenie jest niezbędne?

Z reguły pracodawca wymaga co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy. Niemniej w praktyce okazuje się, że nie zawsze jest to konieczne. W wielu przypadkach wystarczy wiedza w danym zakresie oraz minimalne doświadczenie w jakimkolwiek zakładzie produkcyjnym, niekoniecznie działającym w tej samej branży.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Irlandia, pracownik produkcyjny, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!