Jobs SA

PL

PLENGE

ZbrojarzIrlandia - praca za granicą

Znaleziono 0 ofert pracy.

IrlandiaXzbrojarzX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Zbrojarz w Irlandii

Praca zbrojarza jest odpowiedzialna i niezbędna na każdym placu budowy, również w Irlandii. Specjalista ten zajmuje się konstruowaniem wszelkich wzmacnianych elementów budowli. Zdarza się jednak, że zbrojarz wykonuje również zadania dodatkowe oraz zarządza zespołem.

 

Co musi potrafić zbrojarz w Irlandii?

Różnice w specyfice pracy na stanowisku zbrojarza zależą od sposobu jej organizacji na danej budowie. Często zbrojarz w Irlandii, szczególnie w przypadku mniejszych projektów, samodzielnie wykonuje większość czynności. Zdarza się jednak, że głównym jego zadaniem jest zarządzanie i nadzorowanie pracy innych budowlańców. Wykwalifikowany zbrojarz powinien potrafić:

  • tworzyć i układać zbrojenia w szalunkach,
  • zabezpieczać konstrukcje żelbetowe,
  • obsługiwać maszyny zbrojarskie,
  • obrabiać beton.

Osoba aplikująca na stanowisko zbrojarza powinna posiadać wykształcenie kierunkowe i bardzo dobrą kondycję fizyczną oraz zdrowotną. Dodatkowo, wymogiem koniecznym jest umiejętność odczytywania rysunku technicznego. Szansę na zatrudnienie znacząco zwiększa kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Bardzo dobre perspektywy zapewniają zbrojarzom w Irlandii takie miasta jak Waterford, Cork i Dublin.

 

Czego może się spodziewać zbrojarz w Irlandii?

Pomimo że praca zbrojarza jest wyczerpująca, wymaga dobrego zdrowia oraz wzięcia na siebie gigantycznej odpowiedzialność, nie jest w Polsce zbyt dobrze płatna. Mediana zarobków wśród tego rodzaju fachowców wynosi mniej niż 3 tys. zł. Zbrojarz w Irlandii otrzymuje nawet 20 euro brutto za godzinę pracy. Na zarobki tej wysokości może jednak liczyć jedynie fachowiec z kilkuletnim doświadczeniem i konkretnymi umiejętnościami.

 

Czy zbrojarz w Irlandii musi znać język angielski?

Jeśli zbrojarz nie zarządza zespołem, lecz pracuje samodzielnie, wystarczy mu podstawowa znajomość angielskiego, umożliwiająca zrozumienie komunikatów. W przypadku osób nadzorujących pracę i wydających polecenia niezbędna jest umiejętność płynnego posługiwania się językiem obcym.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Irlandia, zbrojarz, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!