Jobs SA

PL

PLENGE

Pakowacz Holandia - praca za granicą

Znaleziono 15 ofert pracy.

HolandiaXpakowaczX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Holandia, pakowacz, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Pakowacz Holandia

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pakowacza należy przede wszystkim sortowanie towaru, pakowanie wybranego asortymentu produktów, przygotowanie towarów do wysyłki, sprawdzanie zgodności towaru z zamówieniem, a także etykietowanie oraz oklejanie kartonów. W przypadku pakowania odzieży nakładane są także klipsy magnetyczne stanowiące zabezpieczenie przed kradzieżą. 

Przy pakowaniu warzyw i owoców nie jest wymagana znajomość języka niderlandzkiego. Jednak od osób zatrudnionych przy pakowaniu towarów, które zamawiane są w sklepach internetowych, wymaga się znajomości języka niderlandzkiego. Osoby te muszą sprawdzać zakres zamówienia i zmieniać ich statusy, dlatego też konieczna jest przynajmniej minimalna znajomość języka. Od pracowników oczekuje się także motywacji do pracy oraz dobrej kondycji fizycznej. Pracę na tym stanowisku możemy znaleźć zarówno w dużych holenderskich miastach Amsterdam, Haga. Helmond, Tilburg, Rotterdam, Breda, jak i w niewielkich miejscowościach,  w których zlokalizowane są zakłady przemysłowe. 

 

Warunki pracy pakowacza

Warunki, w jakich pakowacz wykonuje pracę uzależnione są od typu pakowanego towaru. W przypadku pakowania mięsa lub warzyw praca może odbywać się w zimnych warunkach. Dużo wygodniejsza jest praca polegająca na pakowaniu odzieży oraz towarów niespożywczych. Obecnie na rynku pracy dostępnych jest wiele ofert pracy na tym stanowisku, dlatego warto zdecydować się na ofertę pracy, która zapewni atrakcyjny poziom wynagrodzenia. Pensja bardzo często wypłacana jest w formie tygodniówek. Pracodawcy zapewniają pracownikom także zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy oraz transport do pracy.