Jobs SA

PL

PLENGE

Szpachlarz Irlandia - praca za granicą

Znaleziono 0 ofert pracy.

IrlandiaXszpachlarzX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Szpachlarz Irlandia

Poszukując lepiej opłacanej pracy, od wielu lat fachowcy wyjeżdżają z Polski, znajdując zatrudnienie choćby w Irlandii. Tamtejsi pracodawcy mają wiele wolnych stanowisk m.in. dla szpachlarzy. Jak wygląda ich praca w tym kraju? Czy warto zdecydować się na wyjazd?

 

Szpachlarz Irlandia - dobrze płatna praca

Z pewnością głównym argumentem, przemawiającym na korzyść wyjazdu zagranicznego są o wiele lepsze zarobki niż w Polsce. Na jaką stawkę może liczyć szpachlarz w Irlandii? Przeważnie jest to wynagrodzenie rzędu 15-18 euro za godzinę pracy. Niemniej jednak wykwalifikowani fachowcy z długim doświadczeniem mogą liczyć na premie oraz trzynaste pensje. Należy podkreślić, że stawka zależy w dużej mierze od firmy, w której podejmujemy zatrudnienie.

 

Gdzie pracuje szpachlarz?

Szpachlarz w Irlandii znajduje zatrudnienie głównie w firmach remontowych i budowlanych - aktualnie ciekawe oferty kierowane są przez pracodawców w Leitrim, Limerick, czy też Dublinie. Wysoki standard życia Irlandczyków oraz stały napływ imigrantów sprawiają, iż nieustannie powstają nowe budynki. Również rynek remontowy należy uznać za bardzo dobrze rozwinięty.

 

Znajomość języków obcych

Szpachlarz wyjeżdżający do Irlandii teoretycznie nie musi znać języka angielskiego. Najczęściej bowiem pracuje samodzielnie i doskonale wie, co ma robić. Ponadto, zatrudnienie się w firmie remontowej lub budowlanej w Irlandii często oznacza pracę z Polakami. Niemniej jednak często poza pracą, w wielu przypadkach znajomość przynajmniej podstaw języka angielskiego jest bardzo wskazana.

 

Wyjazd do pracy do Irlandii - jak go zorganizować?

Kiedyś chcąc znaleźć dobre zatrudnienie poza granicami kraju, trzeba było wyjechać i szukać stanowiska na miejscu. Dzisiaj wystarczy usiąść przed komputerem i sprawdzić ogłoszenia w internecie - np. na portalu Jobs.pl. Po znalezieniu ogłoszenia o pracy dla szpachlarza w Irlandii warto dokładnie sprawdzić, kim jest pracodawca oraz ewentualny pośrednik oferujący zatrudnienie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Irlandia, szpachlarz, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!