Jobs SA

PL

PLENGE

Holandia - praca za granicą

Znaleziono 389 ofert pracy.

HolandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Holandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca w Holandii

Niski poziom bezrobocia, rosnąca liczba nowych miejsc pracy oraz atrakcyjny poziom wynagrodzenia to główne czynniki, które zachęcają Polaków do podejmowania pracy w Holandii. Dane z 2017 pokazują, że Holandia należy do pierwszej piątki krajów UE o najniższym bezrobociu.

 

Holandia jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, do którego szczególnie chętnie wyjeżdżają polscy emigranci, ponieważ mogą w nim znaleźć ciekawe oferty pracy. Holandia w pełni otworzyła przed nami swój rynek 1 maja 2007 r., czyli 3 lata po przystąpieniu Polski do wspólnoty UE.

 

Oferty pracy sezonowej w Holandii

Jakie branże szczególnie potrzebowały wsparcia polskich pracowników w 2018 r.? Bez wątpienia był to sektor rolniczy, który obejmował sezonowe oferty pracy. Holandia to kraj znany z malowniczych ogrodów, a nasi pracownicy znakomicie sprawdzają się w tej branży - pracują w szklarniach, pielęgnują sadzonki, zbierają truskawki i jabłka. Pod względem liczby zatrudnionych pracowników z Polski w sektorze prac sezonowych, Holandia plasuje się na trzecim miejscu w rankingu najczęściej wybieranych krajów.

 

To jednak nie wszystkie możliwości, jakie gwarantuje praca w Holandii. Od zaraz można także znaleźć zatrudnienie w sektorach takich jak budownictwo i produkcja.  Warto podkreślić, że w ostatnim czasie budownictwo znajduje się w znacznym fazie rozkwitu, co generuje ogromne zapotrzebowanie na fachowców. Dzięki temu Polacy zatrudnieni w budowlance mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki pracy na stanowiskach produkcyjnych. Przedsiębiorstwa poszukują magazynierów, operatorów wózków widłowych, pracowników do linii produkcyjnych i pakowania serów, gwarantując atrakcyjne oferty pracy.

 

Praca dla specjalistów

Holandia to kraj, w którym zatrudnienie znajdują również specjaliści z branż takich jak bankowość, inżynieria i kontrola jakości, a wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy mogą liczyć na rozwijanie kompetencji zawodowych i zrobienie błyskotliwej kariery. Warto poznać, jakie jeszcze warunki dla potencjalnych polskich emigrantów zapewnia praca w Holandii. Od zaraz można znaleźć posadę w licznych hotelach i restauracjach, nawet nie mając dużego doświadczenia zawodowego. Branża hotelarstwo/gastronomia/turystyka rozwija się w tym kraju niezwykle prężnie, oferując dobre warunki zatrudnienia.