Jobs SA

PL

PLENGE

Najnowsze oferty dla opiekunów i opiekunek nad osobami starszymi w Niemczech

Praca za granicą - znaleziono 251 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

HolandiaX

Oferty polecane

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Holandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca w Holandii

Holandia jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, do którego szczególnie chętnie wyjeżdżają polscy emigranci, ponieważ mogą w nim znaleźć ciekawe oferty pracy w latach 2016/2017. Holandia otworzyła przed nami swój rynek 1 maja 2007 r., czyli 3 lata po przystąpieniu Polski do wspólnoty UE. Jakie branże szczególnie potrzebowały wsparcia polskich pracowników? Bez wątpienia był to sektor rolniczy, który obejmował sezonowe oferty pracy. Holandia to kraj znany z malowniczych ogrodów, a nasi pracownicy znakomicie sprawdzają się w tej branży - pracują w szklarniach, pielęgnują sadzonki, zbierają truskawki i jabłka.

To jednak nie wszystkie możliwości, jakie gwarantuje praca w Holandii. Od zaraz można także znaleźć zatrudnienie w sektorach takich jak budownictwo, produkcja i praca fizyczna. Przedsiębiorstwa poszukują magazynierów, operatorów wózków widłowych, pracowników do linii produkcyjnych i pakowania serów, gwarantując atrakcyjne oferty pracy. Holandia to kraj, w którym zatrudnienie znajdują również specjaliści z branż takich jak bankowość, inżynieria i kontrola jakości, a wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy mogą liczyć na rozwijanie kompetencji zawodowych i zrobienie błyskotliwej kariery. Warto poznać, jakie jeszcze warunki dla potencjalnych polskich emigrantów zapewnia praca w Holandii. Od zaraz można znaleźć posadę w licznych hotelach i restauracjach, nawet nie mając dużego doświadczenia zawodowego. Branża hotelarstwo/gastronomia/turystyka rozwija się w tym kraju niezwykle prężnie, oferując dobre warunki zatrudnienia.