Jobs SA

PL

PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Praca za granicą - znaleziono 13 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

SzwecjaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Szwecja, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca w Szwecji

Legalna praca w Szwecji bez specjalnych zezwoleń jest możliwa dla Polaków po 1 maja 2004 roku, kiedy to kraj ten udostępnił dla nas możliwość wyjazdów zarobkowych. Był to jeden z pierwszych krajów Unii Europejskiej, który zaoferował dla Polski atrakcyjne i dobrze płatne oferty pracy. Szwecja obecnie zatrudnia wielu Polaków, którzy wyjeżdżają na stałe lub decydują się na sezonowe zatrudnienie. Jakie branże są najbardziej popularne?

 

Duża część rodaków otrzymuje pracę w sektorze usług remontowo-budowlanych oraz na produkcji. Pracują tutaj znakomicie wykwalifikowani inżynierowie, którzy często zajmują wysokie stanowiska. Zatrudnienie znajdują jednak także osoby bez szczególnych kwalifikacji, które po prostu doskonale radzą sobie na budowie.

Jednak nie tylko budownictwo i praca fizyczna zapewnią nam w Skandynawii świetne oferty pracy w latach 2016/2017. Szwecja to także kraj, w którym Polacy mogą zatrudnić się na stanowiskach typowo umysłowych. Szczególnie pożądana jest praca w Szwecji w sektorze administracja biurowa, ubezpieczenia oraz sektor publiczny, która wymaga od potencjalnych pracowników doskonałej znajomości języków obcych oraz kierunkowego wykształcenia. Praca w Szwecji obejmuje również sektor zdrowie/uroda/rekreacja, do pracy przyjmowane są kosmetyczki i dermatolodzy. Poszukiwani są również mechanicy samochodowi, spawacze, elektrycy, malarze-szpachlarze oraz osoby do sprzątania, dla których dostępne są liczne oferty pracy. Szwecja, jak widzimy, zapewnia pełen przekrój ofert, od typowo fizycznych posad, aż po pracę umysłową.