Jobs SA

PL

PLENGE

MonterWielka Brytania - praca za granicą

Znaleziono 43 ofert pracy.

MonterXWielka BrytaniaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Monter

Monter to wykwalifikowany robotnik, zajmujący się montażem maszyn oraz ich naprawą. Musi posiadać wszechstronną wiedzę techniczną...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Monter, Wielka Brytania, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Carpenter Fire Door Installer

Thameside Fire & Protection Co Ltd

Basildon (essex)

22.07.2018

Dodaj do ulubionych

Smart Meter Installer

Cordant Technical and Engineering

Twickenham (london)

30.06.2018

Dodaj do ulubionych

Smart Meter Installer

Cordant Technical and Engineering

Torquay (devon)

30.06.2018

Dodaj do ulubionych

Smart Meter Installer

Cordant Technical and Engineering

Portsmouth (hampshire)

30.06.2018

Dodaj do ulubionych

Smart Meter Installer

Cordant Technical and Engineering

Torquay (devon)

10.07.2018

Dodaj do ulubionych

 

Oferty pracy dla montera w UK

Jeżeli szukasz ofert pracy dla montera w Wielkiej Brytanii, sprawdź czego może oczekiwać od Ciebie pracodawca na tym stanowisku. Monter konstrukcji stalowych przygotowuje i wykonuje montaż konstrukcji stalowych. W swojej pracy zajmuje się także przygotowaniem surowców oraz spawaniem elementów konstrukcyjnych. Od monterów wymaga się umiejętności odczytywania rysunków i planów technicznych. Dlatego też zatrudnienie na stanowisku montera z łatwością znajdą osoby o wykształceniu zawodowym i profilu ślusarza lub spawacza. Bardzo często wymagane jest także posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych, zwłaszcza jeżeli spawanie będzie należało bezpośrednio do obowiązków montera. 

 

Praca dla monterów w Wielkiej Brytanii

Poza montażem konstrukcji stalowych poszukuje się także monterów urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Monterzy powinni wykazywać się takimi umiejętnościami jak przycinanie i zginanie blachy oraz instalacja urządzeń pomiarowych. Pracownicy zatrudnieni przy remontach systemów przemysłowych i okrętowych muszą mieć także doświadczenie na stanowiskach związanych z budową i remontem instalacji przemysłowych. Praca montera jest bardzo wymagająca fizycznie i może wiązać się z pracą na otwartym terenie w niekorzystnych warunkach pogodowych. Pracodawcy w UK szczególnie cenią sobie polskich monterów za ich pracowitość, dokładność oraz rozległe umiejętności. Niezwykle ważne jest także przestrzeganie norm i zasad bezpieczeństwa pracy. 

 

Gdzie znaleźć pracę montera w UK?

W Wielkiej Brytanii monterzy znajdą pracę zarówno na dużych budowach, takich jak budowy mostów, wież czy okrętów, jak i przy montażu rusztowań na mniejszych budowach. Wiele ofert pracy znajdziemy w dużych miastach, takich jak Leeds, Glasgow, Birmingham, Manchester, Londyn oraz Liverpool. Jeżeli szukasz ofert pracy w Wielkiej Brytanii skorzystaj z serwisu ogłoszeń Jobs.pl. Portal zawiera dziesiątki atrakcyjnych ofert pracy dla monterów, zarówno tych bez doświadczenia zawodowego, jak i tych, którzy mają wieloletnie doświadczenie na tym stanowisku.