Jobs SA

PL

PLENGE

Tokarz Belgia - praca za granicą

Znaleziono 7 ofert pracy.

BelgiaXtokarzX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Belgia, tokarz, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Tokarz - perspektywy zawodowe w Belgii

Belgia w ciągu ostatnich lat stała się jednym z najpopularniejszych kierunków emigracji polskich fachowców. Wynika to z wielu czynników, takich jak wysokie zarobki, dobre warunki pracy oraz niedobór specjalistów na tamtejszym rynku pracy. Do Belgii wyjeżdża m.in. coraz więcej tokarzy - perspektywy zawodowe w Belgii są dla nich bardzo atrakcyjne.

 

Tokarz w Belgii - perspektywy dla fachowców

Dawniej Polacy wyjeżdżający do krajów Europy Zachodniej byli często traktowani jako pracownicy drugiej kategorii. Obecnie jednak posiadają już wyrobioną renomę i są szanowani przez pracodawców. Jednym z najwyżej cenionych specjalistów z Polski jest właśnie tokarz - osoby wyspecjalizowane w tej dziedzinie mają bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego na terenie Belgii.

 

Warto także zwrócić uwagę na bardzo dobrze rozwinięte w Belgii związki zawodowe. Zapewniają one doskonałe warunki pracy. W kraju Beneluksu większość pracowników również zagranicznych, przynależy do którejś z organizacji związkowych. Zapewnia im to poczucie bezpieczeństwa.

 

Praca tokarza w Belgii - kogo poszukują pracodawcy?

Nawet początkujący fachowiec powinien z łatwością znaleźć zatrudnienie w Belgii. Niemniej jednak doświadczenie zawodowe jest w cenie, dlatego musi się on liczyć z nieco niższymi zarobkami. Po przepracowaniu dłuższego okresu można jednak liczyć na znaczne podwyżki.

 

W Belgii wielu pracodawców poszukuje tokarza konwencjonalnego. Jednak w ostatnim czasie wzrosło również zapotrzebowanie na tokarzy zajmujących się frezowaniem. Dlatego też umiejętność obsługiwania maszyn CNC znacząco wpływa na wysokość wynagrodzenia. Osoba aplikująca na takie stanowisko powinna znać konkretne systemy sterowania, a także posiadać umiejętności z zakresu programowania tokarek i frezarek CNC oraz zdolność czytania rysunków technicznych.

 

Najlepsze perspektywy zawodowe na terenie Belgii wykwalifikowanym tokarzom zapewniają takie miasta jak Bruksela, Antwerpia, Charleroi oraz Gandawa.