Jobs SA

PL

PLENGE

Blacharz Belgia - praca za granicą

Znaleziono 6 ofert pracy.

BlacharzXBelgiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Blacharz

Blacharz wykonuje i naprawia przedmioty oraz urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu do...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Blacharz, Belgia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca w Belgii - blacharz samochodowy

Praca blacharza samochodowego w Belgii polega na ocenie i naprawie elementów blaszanych, karoserii aut w docelowym warsztacie. Obecnie na serwisach ogłoszeniowych publikowanych jest wiele ofert pracy w tym zawodzie właśnie w Belgii. Istnieje więc znaczące zapotrzebowanie na osoby wyspecjalizowane w tym fachu. Aktualnie najwięcej ofert pracy w Belgii dotyczy takich miast jak m.in. Hasselt, Meer oraz Verviers.

Od kandydatów wymaga się przynajmniej podstawowej, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego. Odpowiednie wykształcenie kierunkowe traktowane jest jako dodatkowy atut, jednak przede wszystkim zwraca się uwagę na wcześniejsze doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego.

 

Oferty pracy dla blacharza w Belgii

Jeśli posiadasz co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w charakterze blacharza samochodowego, szukasz zatrudnienia z wysokim wynagrodzeniem i chciałbyś spróbować swoich sił poza granicami kraju, to z pewnością Belgia będzie odpowiednim kierunkiem. Znalezienie w tym kraju dobrze płatnej pracy na opisywanym stanowisku dla wyspecjalizowanego fachowca nie powinno stanowić problemu.

Pracodawcy wskazują, że dodatkowo mile widziane jest posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochodu - dzięki temu dojazd do pracy stanie się łatwiejszy. Jeśli chodzi o mieszkanie, to może zostać ono zapewnione przez firmę lub też pracodawca pomaga w jego znalezieniu na samym początku. Wszelkie formalności są sprawnie załatwiane z pomocą belgijskiego opiekuna lub samego pracodawcy.

Przed wysłaniem aplikacji najlepiej zgromadzić wszelkie dokumenty potwierdzające doświadczenie i przetłumaczyć je na język angielski, który ułatwi komunikację z pracodawcą.