Jobs SA

PL

PLENGE

LakiernikBelgia - praca za granicą

Znaleziono 4 ofert pracy.

LakiernikXBelgiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Lakiernik

Lakiernik jest osoba zajmującą się nakładaniem specjalnej farby na poszczególne elementy, głównie samochodów, ale tez innych...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Lakiernik w Belgii

Tak jak w wielu innych zachodnich krajach, również w Belgii brakuje fachowców, których w Polsce jest pod dostatkiem. Jednym z zawodów, w których nie trudno o pracę w kraju Beneluksu, jest lakiernik. Jak zorganizować wyjazd i jak wygląda praca lakiernika w Belgii?

 

Lakiernik w Belgii - organizacja wyjazdu

Zatrudnienia na stanowisku lakiernika w Belgii warto szukać na renomowanych portalach z ofertami pracy. Można znaleźć na nich ogłoszenia zamieszczane przez profesjonalne agencje pracy, które to znacząco ułatwiają aplikującym proces rekrutacji oraz zapewniają pomoc przy niezbędnych formalnościach i późniejszej organizacji wyjazdu (transportu oraz zakwaterowania). Szukając pracy na portalach cieszących się dobrą opinią, ryzyko natrafienia na nieuczciwego pracodawcę znacząco się zmniejsza. 

 

Oczywiście, lakiernik w Belgii może również poszukać pracy zupełnie samodzielnie. Trudno jednak w ten sposób znaleźć zaufanego pracodawcę. Nie jest to możliwe bez znajomości języka niderlandzkiego lub francuskiego, gdyż nawet angielski może nie być wystarczający.

 

Jak pracuje lakiernik w Belgii?

Warunki pracy w krajach Beneluksu są o wiele lepsze niż w Polsce. Wyjazd jest zwykle opłacalny co najmniej z kilku powodów. Oto, czego może się spodziewać lakiernik w Belgii:

  • wyższych zarobków - lakiernik w Belgii może liczyć na stawkę 15-16 euro brutto za godzinę pracy. Zależy to w dużym stopniu od dotychczasowego doświadczenia zawodowego, mimo wszystko wynagrodzenie jest w wielu przypadkach zdecydowanie wyższe niż w Polsce,
  • umowy o pracę - decydując się na zatrudnienie na stanowisku lakiernika w Belgii, możemy liczyć na w pełni legalną umowę o pracę z pracodawcą,
  • ubezpieczenia zdrowotnego oraz od wypadków - pełen pakiet ubezpieczeń jest naturalną konsekwencją podpisania umowy o pracę z belgijskim pracodawcą.

Zatrudnienia w Belgii warto szukać przede wszystkim w takich miastach jak Bruksela, Veurne, Hoogstraten i Gandawa.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Lakiernik, Belgia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!