Jobs SA

PL

PLENGE

Pracownik Magazynu Holandia - praca za granicą

Znaleziono 22 ofert pracy.

Pracownik Magazynu XHolandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu bierze odpowiedzialność za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Przyjmuje oraz...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Pracownik Magazynu , Holandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Pracownik magazynu Holandia

Do podstawowych obowiązków pracownika magazynu należy praca na hali magazynowej. Pracownik magazynu odpowiada za rozładunek i załadunek kontenerów z produktami, układanie produktów na paletach. Pracownicy zatrudnieni w magazynach przy kompletowaniu zamówień wykorzystują w swojej pracy skanery oraz wózki EPT. Odpowiedzialni są za etykietowanie i oklejanie kartonów przeznaczonych do wysyłki. Pracownicy weryfikują także jakość zamówień, wykonują ogólne prace magazynowe i odpowiadają za porządek w magazynie. 

 

Oferty pracy na magazynie 

Oferty pracy na tym stanowisku dostępne są w bardzo wielu sektorach m.in. w rolnictwie, ogrodnictwie, produkcji przemysłowej oraz zakładach przemysłu spożywczego. Zależnie od wybranej branży oraz specyfiki magazynu, niektóre części pakowane w magazynie mogą być bardzo ciężkie. Na takie stanowiska rekrutowani są kandydaci, którzy odznaczają się bardzo dobrą kondycją zdrowotną i brakiem przeciwskazań do podnoszenia ciężkich przedmiotów. Najwięcej ofert pracy pojawia się w miejscowościach Eindhoven, Ede, Alkmaar, Heteren, Breda, Helllevoetsluis, Venlo, Nijmigen, Walwijk.  

Bardzo praktyczną umiejętnością jest umiejętność obsługi wózka widłowego. Ważne jest także posiadania odpowiednich certyfikatów potwierdzającym możliwość obsługi wózków. Często pracodawcy pomagają w zdobyciu uprawnień i wyrobieniu holenderskiego certyfikatu na wózki widłowe. Od pracowników wymaga się prawa jazdy kategorii B oraz dyspozycyjności. Aby komunikacja przebiegała sprawnie, pracownik powinien posiadać przynajmniej minimalną znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego. Praca na magazynie jest często pracą zmianową i wymaga od pracownika umiejętności pracy w szybkim tempie. Pracodawcy poza wynagrodzeniem mogą ofertować także pomoc wyrobieniu numeru Sofi/BSN oraz organizację zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.