Jobs SA

PL

PLENGE

Cieśla szalunkowyIrlandia - praca za granicą

Znaleziono 0 ofert pracy.

Cieśla szalunkowyXIrlandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Cieśla szalunkowy

Cieśla zajmuje się obróbką drewna. Wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Cieśla szalunkowy - Irlandia

Irlandczycy poszukują cieśli do realizacji dużych projektów, jak i stawiania niewielkich budynków. Jak wygląda praca jako cieśla szalunkowy w Irlandii? Czego pracodawcy wymagają od potencjalnych kandydatów na to stanowisko? Czy warto zdecydować się na wyjazd?

 

Szeroki wybór ofert dla specjalistów

Praca jako cieśla szalunkowy w Irlandii często polega na montażu form stalowych i drewnianych na placach budowy biurowców, hal, czy osiedli domków jednorodzinnych. Przy tak dużych projektach, cieśla pracuje zwykle w większym zespole i wykonuje tylko te czynności, w których się specjalizuje.

 

Popularnym modelem pracy budowlanej w Irlandii jest tworzenie konstrukcji w halach, a następnie przewożenie ich w miejsca docelowe. Zatem nie zawsze biorąc udział w budowie większego obiektu, fachowiec musi być obecny na placu budowy.

 

Przy mniejszych projektach, praca jako cieśla w Irlandii wymaga od specjalisty wykonywania również wielu czynności pobocznych. Powinien on posiadać umiejętności stolarza czy betoniarza. Tym samym, nieco paradoksalnie, większe wymagania stawia się zwykle przed cieślą, który montuje formy dla niewielkich budynków.

 

Pracy na stanowisku cieśli szalunkowego najlepiej szukać w okolicach Dublina, Tallaght, Cork, a także Waterford.

 

Czy praca jako cieśla szalunkowy w Irlandii jest opłacalna?

Stanowisko cieśli szalunkowego jest odpowiedzialne, a w Irlandii nie ma zbyt wielu dobrze wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego właśnie praca fachowca z Polski jest wysoko wyceniania. Ostateczna stawka zależy jednak od wielu czynników, takich jak wielkość projektu, prestiż pracodawcy, czy doświadczenie cieśli. Zatrudniając się w danej firmie, można zwykle liczyć na wysokie podwyżki przy realizacji kolejnych projektów.

 

Irlandzcy pracodawcy od kandydata aplikującego na stanowisko cieśli wymagają przede wszystkim doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, dobrą kondycję fizyczną, a także umiejętności czytania rysunku technicznego. W niektórych przypadkach koniecznością jest także posiadanie ważnego prawa jazdy.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Cieśla szalunkowy, Irlandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!