Jobs SA

PL

PLENGE

Kierowca Szwajcaria - praca za granicą

Znaleziono 1 ofert pracy.

KierowcaXSzwajcariaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Powinien on mieć prawo jazdy odpowiedniej kategorii i pozytywną...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Kierowca - Szwajcaria

Na terenie Szwajcarii poszukiwani są kierowcy samochodów ciężarowych, najczęściej kategorii C+E. Do obowiązków osoby, która podejmie się, będą należeć określone przez pracodawcę zadania transportowe, odpowiednie do posiadanych uprawnień. Ze względu na specyfikę pracy kierowcy, od kandydata na to stanowisko wymaga się dobrej kondycji zdrowotnej. W zależności od branży szansę zatrudnienia zwiększają także dodatkowe uprawnienia, np. do przewożenia substancji niebezpiecznych.

 

W wielu przypadkach wymagana jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Koniecznością jest również posiadanie doświadczenie w zawodzie, na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych. Niektórzy pracodawcy określają również preferowany wiek pracowników, który uwzględnia charakter pracy.

 

Zakwaterowanie jest w wielu przypadkach zapewnione lub przynajmniej pracodawca pomaga w jego znalezieniu na początku. Wszelkie formalności są dopełniane z pomocą osoby za to odpowiedzialnej, w danej firmie.

 

Oferty pracy dla kierowcy w Szwajcarii

Poszukując ogłoszeń na stanowisko kierowcy w Szwajcarii, z pewnością znajdziemy co najmniej kilka, na które warto będzie aplikować. Bardzo dobre perspektywy zawodowe zapewnia tam m.in. Zurych, Basel, Genewa i Baden.

 

Warto pamiętać, że zanim rozpoczniemy poszukiwania pracy za granicą, konieczne jest dokładne przygotowanie swojego CV w języku angielskim lub niemieckim i udokumentowanie posiadanego doświadczenia zawodowego oraz wyszczególnienie zdobytych dotychczas umiejętności - najlepiej, jeśli te elementy również zostaną przetłumaczone, aby pracodawca, mógł w łatwy sposób się z nimi zapoznać.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Kierowca, Szwajcaria, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!